HAKKIMDA


  Hem Okur Hem felaket cenesi düşük Yazar 91 doğumlu Figen Yılmaz. Her iki senede bir okul değiştirmiş olup en son 2006 da Lise terk olduktan sonra "Tılsım" ismiyle atıldığım Web master ve blogerlık hayatına 2009 yılında aldığım kesin bir kararla bıraktım.
Sosyalleşme yolunda attığım bu ilk adımı Kuaförlük okuluna kayıt olarak iş hayatına başladım. 2010'da sınıf arkadaşımla  nişanlandım ve 2011'de evlendim. Beş yıl süren birlikteliğim 2015'in yaz ayında bitti ve bu evlilikten 2016 yılının Şubat ayında Dua Çağrı Tuncer adında bir kızım oldu. Evliliğim süresinde 6 yıllık Kuaförlük eğitimine 3 yılın sonunda ara verdim. Ve mesleğimi Turizim de maniküristlik, makyözlük, dövme ve Afrika örgüsü yaparak geçirdim.
Hamileliğimle birlikte herseyi geride bırakıp yeni hayatıma hem anne hem baba olarak adım atınca yeniden blog yazmaya karar verdim. 

  Kişisel olarak ben ' 16 yaşından beri 16 yaşında sanılan 1.56 boyunda bir Aslan.  Yayınlanamayan 3 kitap, Anılarım Bomboş - Bay Bayan Problem ve Beklediğim Hayat bu değildi  günlüklerinin yazarı. Minimalist, çok küçük yaştan beri köpek sahibi, hayvan aşığı, doguştan vejeteryan. Eski bir rock, metal, j.rock dinleyicisi. Türkiye'nin ilk Tokio Hotel fans kurucusu. Kitap sever bir Potterhead. Kendi halinde, yalnızlıga alışık, sıkılınca kendin yap ve dekorasyon fikirleriyle ugraşan, matematikten nefret eden, beş haneden sonraki rakamları görünce panik atak geçiren, yer yer Osmanlı motifleriyle bezenmiş klasik Türk hatunu.
 Sanırım hepsi bu kadardı...


İletişim: anilarimbombos@gmail.com

1 yorum:

Vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Yorum bırakmayı unutmayın ... ^.^